ثبت نام داوطلبین

ثبت نام داوطلبین دوره های دکترای تخصصی  (PhD by Research)

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

 

داوطلبین مقطع دکترای تخصصی پژوهشی  (PhD by Research)که علاقه مند به ادامه تحصیل در یکی از مراکز تحقیقاتی مجاز به برگزاری دوره در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می باشند ضروری است علاوه بر دارا بودن شرایط عمومی ادامه تحصیل بر اساس آیین نامه دوره دکتری تخصصی پژوهشی و دستور العمل مربوطه، شرایط اختصاصی را به دقت مطالعه نموده و تنها در صورتی که حداقل شرایط لازم جهت ثبت نام (که در قالب تذکر 1 در ادامه این صفحه نیز آمده است) را دارا می باشند فرم های شماره 1 و شماره 2 (برحسب نوع داوطلب) را از پایین این صفحه دانلود نموده و تکمیل نمایند.

نحوه ارسال مدارک:

کلیه فرم ها و مدارک مورد نیاز می بایست حداکثر تا تاریخ مندرج در فراخوان مرکز مورد نظر از طریق پست پیشتاز به آدرس "کرمانشاه  بلوار شهید دکتر بهشتی، ساختمان شماره ی2  دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه - معاونت تحقیقات و فن آوری- ( واحد دکترای تخصصی پژوهشی ) سرکار خانم منصوری - کد پستی6714673159 " ارسال گردد.

 

  تذکر 1) همانگونه که در صفحه شرایط اختصاصی آمده است، حد اقل شرط لازم برای تمامی داوطلبین در هنگام ارسال مدارک داشتن دو مقاله تحقیقی چاپ شده (original article) در مجلات نمایه شده در نمایه های بین المللی نوع 1 (ISI (SCI-Expanded list), Pub Med) به عنوان نویسنده اول یا مسئول می باشد. بدیهی است در شرایط مساوی الویت پذیرش با داوطلبانی است که مدارک کامل ارائه نمایند.

ارسال مدارک  به همراه فرم های مربوطه به صورت تایپ شده الزامی است

word64 فرم شماره 1
word64 فرم شماره 2- مربوط به داوطلب هیأت علمی آموزشی
word64 فرم شماره 3- مربوط به داوطلب هیأت علمی پژوهشی
word64 فرم شماره 4- مربوط به داوطلب آزاد