اخبار

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در حوزه ترجمان دانش معاونت تحقیقات بیش از ۱۰۰۰ پیام پژوهشی منتج از طرح های تحقیقاتی تهیه و ثبت نموده است.

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در حوزه ترجمان دانش معاونت  تحقیقات بیش از ۱۰۰۰ پیام پژوهشی منتج از طرح های تحقیقاتی تهیه و ثبت نموده است.
مدیر اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه ازتهیه و ثبت بیش از هزار پیام پژوهشی منتج از طرح های تحقیقاتی در حوزه ترجمان دانشگاه دانشگاه خبر داد.

دکتر فاطمه رجعتی در خصوص فعالیت واحد ترجمان دانشگاه گفت: جایگاه نتایج پژوهش های سلامت کشور با هدف گردآوری انتشار و اشاعه اخبار حاصل از نتایج طرح های حوزه سلامت در کشور راه اندازی شده است و هدف از راه اندازی سامانه انتشار سریع اخبار مستند و مبتنی بر شواهد از طرح ها به روشی صحیح سریع و با دسته بندی مناسب برای ذینفعان و گروه های هدف است این پایگاه فعالیت خود را در قالب واحد ترجمان دانش در دانشگاه های علوم پزشکی کشور از سال ۱۳۹۵ شروع نموده است.
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز همزمان با سایر دانشگاه های کشور اقدام به انتشار نتایج طرح های تحقیقاتی در سامانه مذکور نموده است
وی افزود: خوشبختانه دانشگاه کرمانشاه موفق به ثبت ۱۰۰۲ پیام پژوهشی در سامانه مذکور شده است که از این تعداد کلیه پیامهای ثبت شده در سامانه توسط وزارت متبوع تایید شده است.

گفتنی است در حال حاضر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه موفق به کسب رتبه پنجم کشور از نظر تعداد پیامهای وارد شده در سامانه و همچنین رتبه چهارم از نظر پیامهای تایید شده در سامانه شده است.
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۶:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید