اخبار

فراخوان شماره 4 پروپوزال طرحهای پژوهشی غیر پایان نامه ای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

فراخوان شماره 4 پروپوزال طرحهای پژوهشی غیر پایان نامه ای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

بازه زمانی دوره کامل فراخوان: اول بهمن 98 تا 31 تیر 99

 

معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در راستای توسعه تحقیقات کاربردی و پایه، آمادگی خود را برای پذیرش پروپوزال طرحهای تحقیقاتی در راستای اولویت های پژوهشی دانشگاه اعلام میدارد. لذا اعضای هیات علمی و محققان غیر هیات علمی می توانند منطبق با فلوچارت، پروپوزال اولیه(خلاصه پروپوزال و یا فرم تائیدعنوان در طرحهای ثبت بیماری ها) پیشنهادی خود را از تاریخ 98/11/1 تا 98/11/20  سال جاری، از طریق سامانه پژوهان ثبت و ارسال نمایند. لازم به ذکر است که درصورتیکه طرح تصویب شده در این فراخوان متعلق به اعضای هیات علمی سایر دانشگاهها به عنوان مجری اول باشد، این معاونت تنها درصورت موافقت کتبی دانشگاه محل اشتغال، قادر به عقد قرارداد با مجری خواهد بود.

 

با توجه به تهیه نقطه برش( cut off ) اعتبار پژوهشی برای تمام مجریان طرحهای تحقیقاتی دانشگاه،  که در کارنامه اعتبار پژوهشی آنها در سامانه پژوهان قابل مشاهده می باشد، صرفا افرادی می توانند در این فراخوان شرکت کنند که cut off آنها در مقایسه با جدول زیر، کمتر از عدد مشخص شده در گروه مرتبط با آنهاست. ضمنا در صورتیکه بر اساس cut off ، افراد مجاز به شرکت در فراخوان باشند، هر فردی حداکثر می تواند سه خلاصه پروپوزال submit نماید. اعضای هیات علمی پژوهشی دانشگاه، در صورت عدم وجود محدودیت cut off ، می توانند تا چهار پروپوزال submit نمایند

 

نقطه برش (cut off ) اعتبار پژوهشی برای مجریان طرحهای تحقیقاتی در سطوح مختلف

 

ردیف

سطح

نقطه برش

1

استاد دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

200

2

دانشیار دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

150

3

استادیار دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

100

4

مربی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

50

5

هیات علمی پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با رتبه استادی

250

6

هیات علمی پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با رتبه دانشیاری

200

7

هیات علمی پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با رتبه استادیاری

150

8

کارکنان غیر هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

30

9

هیات علمی سایر دانشگاهها

50

10

غیر هیات علمی بدون ارتباط استخدامی با دانشگاه

15

 

لازم به توضیح است که:

      1-بودجه طرحهای تحقیقاتی باید منطقی و مبتنی بر محاسبات دقیق  و با استفاده از راهنمای تدوین هزینه های پروپوزال طرحهای تحقیقاتی باشد. عدم تناسب بودجه با موضوع طرح و روش کار می تواند منجر به عدم پذیرش و رد شدن پروپوزال در مرحله اول بررسی در واحدهای تخصصی گردد.

2-فرایند ارزیابی پروپوزال در دو مرحله صورت می گیرد، مرحله اول بررسی خلاصه پروپوزال می باشد که در صورت تایید خلاصه پروپوزال، مجری طرح  باید پروپوزال کامل را جهت بررسی از طریق سامانه در مهلت تعیین شده ارسال نماید.

 

به استثنای گرنت های داخل و خارج از دانشگاه (از جمله گرنت دعوت به همکاری پژوهشیار)، پروپوزال دوره پسا دکترا، منتورشیپ و پروپوزال های بدون هزینه، پروپوزال تمام طرحهای تحقیقاتی غیر پایان نامه ای،  صرفا در قالب این فراخوان، قابل ارسال و پذیرش خواهد بود.

۲۲ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید